ma.ladyv.ru

Масти режач "црна вдовица"

Масти режач

Масти режач "црна вдовица" кампања (црна пајакот) Cloma Фарма е одамна познат во пазарот на спортските додатоци. Составот на иновативни дрога "црна вдовица" вклучува природни состојки, но примарниот ефект има zhiroszhigayuschim комбинација ЕЦА - комбинација екстракт ефедра, кофеин

и аспирин. Произведени "црната вдовица" во форма на таблети, капсули и прав.

Како да горат мастите апчиња "црна вдовица"?

А комбинацијата на ефедра, кофеин и употреба на аспиринот почна пред "црна вдовица" беа апчиња. Според искуството за многу спортисти, оваа комбинација помага да горат вишокот на масти, дури и без менување на исхрана и вежбање. Но, ако додадете вежба, кардио и некои ограничувања во исхраната, ефектот е неверојатно силна. Комбинација на масти горилници "црна вдовица" човечка топлина производство се зголемува, што резултира со забрзување на метаболизмот, ЕСР е активира централниот нервен систем и е потиснат апетитот.Покрај тоа, АЕК на капсули и таблети "црна вдовица" вклучува зелен чај, ѓумбир корен, Yohimbe, synephrine, гуарана, кола, теобромин, женшен и други состојки кои го стимулираат нервниот систем и да се обезбеди дополнителна енергија за вежбање. Како резултат на земање на дрога, "црна вдовица" калории добиени од храна целосно да се обратите за производство на енергија и не се депонира во масти депо.

Како да се зема лекот, "црна вдовица"?

Масти режач "црна вдовица" Не земајте повеќе од 2 капсули или таблети на ден после јадење. За време на периодот на примена на лекот треба да пијат многу течности. Не се масти режач, во попладневните часови, бидејќи Ова предизвикува проблеми со спиењето. Надминува препорачаната доза може да предизвика гастрични улкуси, вртоглавица и аритмија.

Искусни спортисти се препорачува да се посебна доза режим масти режач "црна вдовица" - во еден ден. Ако се земе лек само во деновите на обука, ефектот на habituation не се случи, сепак, по три-недела се разбира, се уште се препорачува пауза недела. Пред преземањето треба да се консултирате со вашиот лекар.

Видео: Црна вдовица масти режач купат

Видео: Cloma Фарма Црното Spider видео

Видео: Top5 спортска исхрана. Како да се земе! Топ масти. Црн пајак Cloma Фарма Chornaja вдовица

Сподели на социјални мрежи:

Слични
Црна вдовица касај - СимптомиЦрна вдовица касај - Симптоми
Fat Burner - Спортска исхранаFat Burner - Спортска исхрана
Најефективен масти режачНајефективен масти режач
Губење на тежината производи за спортистиГубење на тежината производи за спортисти
На течноста масти режач el-карнитинНа течноста масти режач el-карнитин
Масти режачМасти режач
Моќ за согорување на маститеМоќ за согорување на мастите
Губење на тежината производи - несакани ефектиГубење на тежината производи - несакани ефекти
Масти горење дрогаМасти горење дрога
Каснување од црна вдовицаКаснување од црна вдовица
» » » Масти режач "црна вдовица"